O nas

Donella...


Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów tureckiej marki Donella i Doni. Działamy na rynku polskim od 2004 roku. W swoim asortymencie posiadamy bieliznę dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Duża gama modeli i wzorów oraz szeroki wachlarz rozmiarów sprawia, że każdy może znaleść coś dla siebie. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość, nowoczesna stylistyka, trwałość oraz wygoda noszenia. Swoim partnerom oferujemy dogodne warunki sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania współpracy.

Donella - to produkty powstałe z myślą o kobietach, które cenią wygodę i jakość. W naszej ofercie znajdą państwo ponad 400 różnych wzorów i modeli takich jak: tanga, stringi, figi, body, koszulki oraz komplety.

Doni- to marka bielizny powstała z myślą o mężczyznach. Doni to bokserki, majtki, podkoszulki oraz kalesony tworzone dla mężczyzn, dla których ważna jest wygoda oraz jakość. Linia dla mężczyzn obejmuje około 100 modeli produktów.

Donella dla dzieci, to kolorowa, wygodna i trwała bielizna dziecięca obejmująca figi, koszulki, komplety, oraz bokserki.